KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165089
*
nr 1616 5089
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 april 2024
kl 18:35:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/4 08:38:55
1
200 kr
26/4 11:24:46
2
150 kr
26/4 11:24:46
1
200 kr (Budbetjänt)
26/4 11:24:51
2
250 kr
26/4 22:39:29
1
300 kr
29/4 18:15:21
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stilleben
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:11
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:14
-
5057 Oljemålning
Anthony Strüwer (f. 1942), "Good news". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:26
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1616 5089
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/4 08:38:55 | 1 | 200 kr |
26/4 11:24:46 | 2 | 150 kr |
26/4 11:24:46 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
26/4 11:24:51 | 2 | 250 kr |
26/4 22:39:29 | 1 | 300 kr |
29/4 18:15:21 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stilleben
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:11 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:14 -
5057 Oljemålning
Anthony Strüwer (f. 1942), "Good news". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:26